Vizio 3 Wee Kichekrunn, L-Form, mat erauszéibarer Braus
Produktbiller
Beschreiwung
- Brauchwaasser (waarm/kal) an Filterwaasser separat an trotzdeem aus engem Krunn zapen.
- D’Brauchwasser kann och komfortabel iwwer eng erauszéibar Braus mat zwou Funktiounen (Normalstral / Brausestral) genotzt ginn.
- Geheis an Auslafrouer komplett aus héichwäertegem AISI 316L Inox.
- An zwou Varianten erhältlech: Inox matt an blénkeg.
- An Italien gefäerdegt: Eleganten an zäitlosen Design an exzellent Veraarbechtung.
- Liichtgängegen, ëm 140° schwenkbaren Auslaf.
- Getrennt Waasserféierung vum gefilterten Waasser bis bei den Auslaf.
- Bestänneg Mëscher aus Keramik.
- Passend zu allen dräi Umkehrosmoseanlagen Phinella Basic, Comfort an Primus.
- Héischt vum Krunn: 277 mm (ab Aarbechtsplack).
- Héischt vum Auslaf: 242 mm (ab Aarbechtsplack).
Moossen an weider Infoen
| H x B x D: | 277 x 165 x 275 mm |
| Material: | Inox (AISI 316L) |
| Uewerfläch: | matt oder blénkeg |
| Héischt vum Auslaf: | 242 mm |
| Ofstand Auslaf Filterwaasser – Mëttelachs Krunn: | 163 mm |
| Ofstand Auslaf Mëschwaasser – Mëttelachs Krunn: | 237 mm |
| Ofstand tëschent den Ausleef: | 74 mm |
| Duerchmiesser Buerung Aarbechtsplack: | 35 mm |
| Max. Déckt Aarbechtsplack: | 47 mm |
| Längt vun den Uschlossschläich: | 450 mm |




