Vizio 3 Wee Kichekrunn, L-Form, héijen Auslaf
Produktbiller
Beschreiwung
- Brauchwaasser (waarm/kal) an Filterwaasser separat an trotzdeem aus engem Krunn zapen.
- Geheis an Auslafrouer komplett aus héichwäertegem AISI 316L Inox.
- An dräi Varianten erhältlech: Inox matt, blénkeg an schwaarz.
- An Italien gefäerdegt: Eleganten an zäitlosen Design an exzellent Veraarbechtung.
- Liichtgängegen, ëm 360° schwenkbaren Auslaf.
- Getrennt Waasserféierung vum gefilterten Waasser bis bei den Auslaf.
- Bestänneg Mëscher aus Keramik.
- Passend zu allen dräi Umkehrosmoseanlagen Phinella Basic, Comfort an Primus.
- Héischt vum Krunn: 350 mm (ab Aarbechtsplack).
- Héischt vum Auslaf: 317 mm (ab Aarbechtsplack).
Moossen an weider Infoen
| H x B x D: | 350 x 150 x 265 mm |
| Material: | Inox (AISI 316L) |
| Uewerfläch: | matt, blénkeg oder schwaarz |
| Héischt vum Auslaf: | 317 mm |
| Ofstand Auslaf Filterwaasser – Mëttelachs Krunn: | 199 mm |
| Ofstand Auslaf Mëschwaasser – Mëttelachs Krunn: | 225 mm |
| Ofstand tëschent den Ausleef: | 26 mm |
| Duerchmiesser Buerung Aarbechtsplack: | 35 mm |
| Max. Déckt Aarbechtsplack: | 47 mm |
| Längt vun den Uschlossschläich: | 450 mm |








