QuadroDesign Idealaqua Inox 383
Produktbiller
Beschreiwung
- Brauchwaasser (waarm/kal) an Filterwaasser separat an trotzdeem aus engem Krunn zapen.
- Geheis an Auslafrouer komplett aus héichwäertegem gebiischtem AISI 316L Inox.
- An zwou Varianten erhältlech: Inox matt an schwaarz.
- An Italien gefäerdegt: Eleganten an zäitlosen Design an exzellent Veraarbechtung an der klassescher L-Form.
- Liichtgängegen, ëm 360° schwenkbaren Auslaf.
- Getrennt Waasserféierung vum gefilterten Waasser bis bei den Auslaf.
- Bestänneg Mëscher aus Keramik.
- Passend zu allen dräi Umkehrosmoseanlagen Phinella Basic, Comfort an Primus.
- Héischt vum Krunn: 335 mm (ab Aarbechtsplack).
- Héischt vum Auslaf: 305 mm (ab Aarbechtsplack).
Moossen an weider Infoen
| H x B x D: | 335 x 130 x 243 mm |
| Material: | Inox (AISI 316L) |
| Uewerfläch: | matt oder schwaarz |
| Héischt vum Auslaf: | 305 mm |
| Ofstand Auslaf Filterwaasser – Mëttelachs Krunn: | 192 mm |
| Ofstand Auslaf Mëschwaasser – Mëttelachs Krunn: | 214 mm |
| Ofstand tëschent den Ausleef: | 22 mm |
| Duerchmiesser Buerung Aarbechtsplack: | 35 mm |
| Max. Déckt Aarbechtsplack: | 65 mm |
| Längt vun den Uschlossschläich: | 400 mm |



